DİPAM Akademi 2023

“Güvenlik ve İstihbarat”

 

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan DİPAM Akademi’nin teması Güvenlik ve İstihbarat olarak belirlenmiştir.

Uygulama

Dersler ZOOM uygulaması üzerinden yapılacak ve katılımcılara her dersten önce dersin linki mail adresleri vasıtasıyla ulaştırılacaktır. Derslerin 90 dakika ve interaktif olması öngörülmektedir.

Dersler 1 hafta süreyle katılımcıların kullanımına açık şekilde bulut sisteminde yer alacak ve 1 haftanın sonunda görüntüler kaldırılacaktır. Ders görüntüler sadece katılımcılar içindir ve hiçbir sebeple kaydedilemez, yayınlanamaz, dağıtımı gerçekleştirilemez.

Gerçekleştirilecek olan 26 dersin 20 tanesine katılanlar e-sertifika almaya hak kazanacaktır. Programın sonunda yapılacak değerlendirme sınavı/ödevini alanlara ise değerlendirme sonucunu belirten Akademi Serifikası’na ek Transkript verilecektir.

Kimin İçin

Güvenlik ve istihbarat konularında teorik ve güncel konular üzerine yapılacak dersler ile konu hakkında uzmanlığın artırılması planlanmaktadır. Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı ve Milli İstihbarat Teşkilatı gibi kamu kurumlarında görev yapan ve görev almayı planlayanlar ile diğer bakanlıkların personeli, kamu ve özel sektör çalışanları, bürokratlar, medya mensupları, akademisyenler, lisans ve lisansüstü öğrenciler, güvenlik ve istihbarat konularına ilgi duyan herkese açıktır.

Kayıt ve Ödeme

Kayıt işlemi sırasına göre ve sınırlı sayıda katılımcının kabul edileceği programda kayıt bilgileri eksiksiz doldurulmalı ve ödeme işlemi tamamlanmalıdır. Mevcut ve önceki DİPAM stajyerleri mevcut şartlarda ücretsiz katılım için irtibata geçebilir.

Program ücreti 950₺’dir. (26 ders)

Tarihler

08 Aralık 2023 tarihine kadar başvurular kabul edilecektir. Dersler 02 Aralık 2023 – 06 Ocak 2024 tarihleri arasında Cumartesi günleri gerçekleşecektir.

 

Ders Programı

Ön Kayıt Formu ve Ödeme

Tarih

Ara 02 2023 - Oca 06 2024

Zaman

10:00 - 17:30

Daha Fazla Bilgi

Daha Fazla Oku

Yer

ZOOM Uygulaması
Kategori

İletişim

DİPAM Academy
Telefon
+90 216 310 30 40
E-Posta
academy@dipam.org
KAYIT OL

Comments are closed.

Back to top of page